Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: babywhisper op augustus 31, 2013, 07:35:06 pm

Titel: Even voorstellen
Bericht door: babywhisper op augustus 31, 2013, 07:35:06 pm
Hallo Allemaal

Mijn naam is Els, ik ben 35 jaar en normaal actieve werkster (fulltime nachtdienst in een ziekenhuis) en doe ook nog graag aan sport.

hoe ben ik hier terechtgekomen en waar ben ik naar op zoek: Begin januari 2013 ben ik geopereerd van een hallux valgus aan mijn linker voet. Meteen erna had ik heel veel pijn. Mijn gips knelde nogal waardoor de huisarts hem komen open snijden is na 2 dagen. Een week erna ben ik naar de chirurg toegestapt en die heeft hem verwijderd omdat die nog steeds knelde, ik kon geen oog dichtdoen en had heel veel pijn; Na twee weken op controle, alles normaal zei de dokter. na 6 weken opnieuw op controle, nog steeds heel veel pijn, een immobiele voet, nog net geen olifantenformaat. Ik ging toen al dagelijks naar de kine, maar degene die me behandelde was nog maar jaartje afgestudeerd en die zei hele tijd dat alles normaal was. Na 2.5 maand kon ik nog steeds niet bewegen, had een dikke, vaak paars rode voet al mijn teennagels waren ondertussen al eens uitgevallen enz enz.
Naar andere arts geweest en die zei duidelijk suddeck maar jammer genoeg al redelijk ver gevorderd.
Nu zijn we zeven maand verder, ik ben mogen stoppen met de spuitjes calcinar, de verkleuring was weg, de pijn viel heel goed mee maar de beweging die ik zelf kan doen is heeel weinig.
ik ben sedert 1 augustus opnieuw beginnen werken en voel dat heet nu allemaal bergafwaarts eer gaat. Weer veel meer pijn, elke stap doet me pijn, en krijg ook weer verkleuring.
maw ipv te beteren wordt het weer slechter en ik begin eigenlijk de moed een beetje te verliezen.
Ik hoop door op jullie forum en jullie ware levensverhalen een beetje meer wegwijs te geraken in de suddeck problematiek en weer nieuwe moed te putten uit jullie steun.

Groetjes
Els
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: admin op augustus 31, 2013, 07:42:46 pm
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)

Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: nekhernia op augustus 31, 2013, 08:06:44 pm
welkom op dit forum !!!

hier zijn lotgenootjes die ook suddeck problematiek kennen en hebben
veel veel moed en hopelijk voel je je hier vlug thuis

groetjes
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: ismelien op september 01, 2013, 05:41:38 pm
Hallo Els

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/999-1411.gif) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen.Je kan best je vragen of hetgeen je kwijt wil ivm je aandoening neerpennen in een eigen topic in het gepaste subforum. Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.


Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

In het kookhoekje lees je recepten en het topic “wat eten we vandaag?” geeft je misschien wel inspiratie bij het opstellen van je eigen dagelijkse menu.
De taalspelletjes zijn leuk om te doen en je steekt er nog wat van op.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.
In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

Veel goede moed.
Van harte,
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Marcel op september 01, 2013, 08:40:41 pm
.
Hallo Els,

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
.
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Ikke1980 op september 02, 2013, 11:46:30 am
welkom op het forum
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: babywhisper op september 02, 2013, 02:51:01 pm
djw allemaal. Ik probeer me nu overal een beetje "in te lezen hier". Alvast bedankt voor de steun en de meegegeven links en dergelijke

groetjes

Els